Apartamento Fuente Olleta

Belangrijkste voorzieningen

  • 82 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • 4 gasten
  • 2 bedden

Locatie

    Op een eersteklas locatie op 5 minuten lopen vanaf Olletas Fountain, biedt 2-slaapkamer Apartamento Fuente Olleta Málaga plaats aan maximaal 5 gasten. Gasten kunnen gebruikmaken van draadloos internet voor zowel zaken als vrije tijd.

    De Kathedraal van Málaga ligt in de buurt van dit 1-badkamer appartement, terwijl het Parque de Málaga op maar 1 km ervandaan is. Bovendien ligt Apartamento Fuente Olleta van 82 m² binnen 600 meter verwijderd van het Museum voor Glas en Kristal. Binnen een paar straten van het appartement vindt u het Málaga Museum.

    Het appartement heeft uitzicht over stadsgezichten en bestaat uit een balkon, een zitgedeelte buiten en een woonkamer met airconditioning. Gasten die verblijven in Apartamento Fuente Olleta kunnen genieten van het gemak van een haardroger en handdoeken in de badkamer.

    Deze accommodatie omvat een kitchenette. Plaza Capuchinos bushalte bevindt zich op loopafstand van slechts 10 minuten van de accommodatie.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 02:00 tot 11:00
    LicentienummerESFCTU0000290270005222760000000000000000VFT/MA/129725,VFT/MA/12972
    • Kinderen en extra bedden
    • Maximaal aantal extra bedden in een kamer is 1.

    Kameropties bij Apartamento Fuente Olleta Málaga

    Het appartement heeft uitzicht over stadsgezichten en bestaat uit een balkon, een zitgedeelte buiten en een woonkamer met airconditioning. Gasten die verblijven in Apartamento Fuente Olleta kunnen genieten van het gemak van een haardroger en handdoeken in de badkamer.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Apartamento Fuente Olleta Málaga Voorzieningen foto Apartamento Fuente Olleta Málaga Interieur foto Apartamento Fuente Olleta Málaga Interieur foto Apartamento Fuente Olleta Málaga Bedden foto Apartamento Fuente Olleta Málaga Interieur foto Apartamento Fuente Olleta Málaga Bedden foto Apartamento Fuente Olleta Málaga Kamer foto Apartamento Fuente Olleta Málaga Kamer foto Apartamento Fuente Olleta Málaga Faciliteiten foto Apartamento Fuente Olleta Málaga Keuken foto
    Appartement

    Grootte: 82 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Apartamento Fuente Olleta Málaga

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Apartamento Fuente Olleta Málaga

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Spanje

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is Apartamento Fuente Olleta?
      Apartamento Fuente Olleta heeft een oppervlakte van 82 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Apartamento Fuente Olleta Málaga